Незабаром нас чекає оновлений Game Bar для Windows 10

У Windows 10 присутній Game Bar, якиий дає можливість швидко здійснювати деякі функції (зробити скріншот, записати відео, запустити трансляцію та інше).

У Windows 10 Redstone 4 компанія збирається оновити Game Bar. У свіжій збірці 17046 захований ранній код з якого ентузіасти з Thurrott змогли дізнатися більше інформації про те, яким в майбутньому буде Game Bar в Windows 10.

Перше, що кидається в очі — розмір і колір панелі. Тепер це білий прямокутник з прозорістю (Fluent Design System). Зовнішній вигляд буде змінюватися в залежності від використовуваної теми. Також була перероблена анімація відкриття і закриття, прибраний аватар користувача і додані додаткові кнопки, які принесуть користь під час прямих трансляцій. Наприклад, швидке відключення мікрофона.

Нова панель виглядає симпатично. Однак, з урахуванням того, що це дуже ранній код, якого ще навіть немає в інсайдерській програмі, то до самого релізу вона точно зміниться. Але може статися й інше, наприклад, в наступній збірці панелі вже не буде, її можуть скасувати, або відкласти до виходу Redstone 5.

Джерело інформації: mspoweruser.com