Мовні пакети Windows 10 можна буде завантажити з Microsoft Store

Вже багато років мовні пакети для Windows завантажуються через центр оновлень. Встановити ту чи іншу локалізацію системи можна в Панелі управління або Параметрах. Судячи з усього, в наступному великому оновленні Windows 10 цей розклад подій зміниться. Microsoft почала тестувати скачування нових мовних пакетів прямо з Microsoft Store (колишнього Windows Store). Користувачі виявили, що деякі локалізації Windows 10 вже опубліковані в Магазині, але поки недоступні для встановлення.


Відповідні “додатки” працюють тільки на збірках 17000 і вище, а їх описи свідчать:

Хочете спробувати Windows іншою мовою? Цей пакет локалізації включає останні доступні версії перекладів для меню Пуск, Параметри і Провідник. Після встановлення цього додатка натисніть “Запустити”, щоб перейти в Параметри. Там ви можете керувати мовними уподобаннями, включаючи основну локалізацію Windows.

На даний момент в Магазині є 10 мовних пакетів — англійська, білоруська та інші. Побачити їх можна в самому кінці списку додатків від видавця Microsoft Corporation. Можливо, вже незабаром розробники поділяться своїми планами щодо цієї частини Windows, а поки ви можете допомогти їм з коректним перекладом системи.

Української мови в магазині поки що немає, але ви можете подивитися на сторінку англійської локалізації в Microsoft Store.

The app was not found in the store. 🙁

Джерело інформації: mspoweruser.com