Meizu і MediaTek об’єдналися для спільних інновацій

Компанії Meizu і MediaTek повідомили про об’єднання зусиль з метою розробки передової технології ідентифікації користувачів мобільних пристроїв.

Як можна здогадатися,  мова йде про систему, аналогічну Apple Face ID. Нагадаємо, що Face ID дозволяє розблокувати смартфон, виконувати аутентифікацію і оплачувати покупки, використовуючи в якості пароля модель обличчя. Face ID працює з використанням камери TrueDepth: на обличчя користувача проектуються більше 30 000 невидимих ​​інфрачервоних точок, а потім на основі отриманих даних створюється його точна структурна карта.

Meizu і MediaTek поки не розкривають подробиці про майбутнє рішення, але заявляють, що планується розробка «кращої технології розпізнавання особи для смартфонів». Очікується, що система буде представлена ​​вже в наступному році.

Спостерігачі вважають, що технології на кшталт Apple Face ID найближчим часом будуть набирати популярність. Такий метод є альтернативою скануванню відбитків пальців, райдужної оболонки або сітківки ока.

Apple, наприклад, заявляє, що нова система зручніша і функціональніша звичного зняття відбитків пальців. Платформа Face ID навчається з плином часу, щоб розпізнавати зміни зовнішності користувача. Дані Face ID шифруються і захищаються за допомогою модуля Secure Enclave: ця інформація зберігається тільки на пристрої, не підлягає резервному копіюванню в хмарі і ніколи не завантажується куди-небудь ще.

Джерело інформації: gizmochina