iPhone X програв битву за звання кращого камерофона


Багато хто сподівався, що iPhone X (володар кращої камери, що колись робила Apple ) стане лідером популярного фотобенчмарка DxOMark, однак, вийти на першу позицію йому завадили смартфони Google Pixel другого покоління. Смартфон не кращим чином проявив себе в тесті відеозйомки, що і підкосило загальний результат, який склав 97 балів — це друге місце. Лідером залишаються моделі Google Pixel 2 з 98 балами. iPhone 8 і iPhone 8 Plus, нагадаємо, набрали 92 і 94 бали відповідно.

За фоточастину експерти DxOMark виставили iPhone X — 101 бал, зазначивши хорошу експозицію, збереження деталей і тіней навіть в режимі HDR-зйомки, точну передачу кольору і баланс білого, а також природний ефект боке. Не сподобалися деякі артефакти і спотворення в складних умовах освітлення, а також при портретній зйомці. Зауважимо, що лідеру в особі Pixel 2 було присуджено 99 балів, а Huawei Mate 10 Pro що йде на третьому місці — 100 балів.

Як вже вище зазначалось, вийти на лідируючу позицію iPhone X завадила відеозйомка, за яку він отримав лише 89 балів. У Pixel 2 — 96 балів, а у Mate 10 Pro — 91. Флагман Apple не кращим чином справляється з компенсацією коливань при зйомці на ходу, а також втрачає фокус при слабкому освітленні. При цьому, безумовно, iPhone X є одним з кращих камерофонів на даний момент, а для України і зовсім кращим, адже Pixel 2 офіційно у нас не продаються.