Instagram готує дуже корисне оновлення для блогерів-початківців

Розробники соціальної мережі Instagram тестують оновлену систему підписок з розширеною функціональністю, передає ресурс The Next Web. Завдяки їй користувачі зможуть стежити не тільки за конкретними авторами, але і за публікаціями, об’єднаними обраним хештегом.

На момент виходу даного матеріалу можливість оформити підписку на хештеги все ще перебуває в стадії попереднього тестування і доступна лише обраним категоріям користувачів. Коли Instagram планує зробити нововведення загальнодоступним, TNW не уточнює.

Підписка на хештеги стане новим словом у розвитку Instagram, істотно спростивши процес пошуку публікацій на конкретну тему. Якщо розібратися, то з усією серйозністю можна сказати, що це може бути дуже зручною функцією. Скажімо, вам потрібні зображення декору для організації майбутньго свята, але ви не маєте часу на їх пошук. При цьому можливість підписатися на повідомлення буде доступна не тільки для фото- та відеоматеріалів, а й для «Історій», які набрали зараз шалену популярність.

Все це, в свою чергу, незмінно спричинить за собою вибухове зростання популярності початківців інстаблогерів, яким, ймовірно, більше не доведеться платити за розкручування своїм більш популярним і успішним колегам.

Як ситуація складеться насправді, дізнаємося вже після релізу.

Джерело інформації: thenextweb.com