Фахівці iFixit оцінили ремонтопридатність iPhone X

Як це часто буває, через певний час після надходження в продаж нового iPhone він потрапляє в руки кваліфікованих майстрів iFixit, які ретельно його препарують і показують нам його нутрощі. Відразу хочеться відмітити несподівану і приємну новину: ремонтопридатність iPhone X фахівці оцінили в 6 балів з 10.

Завдяки цьому «розтину» ми можемо переконатися в тому, що внутрішня структура апарату радикально оновилася і суттєво відрізняється від такої у попередніх поколіннях. iPhone X має L-подібний акумулятор з двох елементів, надзвичайно мініатюрну монтажну плату і кілька компонентів, які раніше не з’являлися в iPhone.

Подвійна тильна камера отримала спеціальну скобу, що виконує функцію маленької подушки безпеки, яка покликана захистити оптику від удару. Конектор Lightning став теж більш укріплений, отримавши нову скобу і оновлені гвинти.

Автори також уважно вивчили систему камер TrueDepth, яка включає в себе інфрачервоні випромінювачі, точкові проектори та камери для складання об’ємної карти особи з метою подальшого розпізнавання. Щоб вся система розмістилася у верхній частині корпусу, вушний динамік вирішили трохи перенести вниз.

Крім того, завдяки розбиранню стало зрозуміло, що зміна орієнтації тильної камери з горизонтальної на вертикальну – не просто дизайнерська примха. Якби камера була розміщена інакше, вона б заважала системі TrueDepth.