Деякі користувачі відмічають скрип дисплейного модуля iPhone X

iPhone X можна з впевненістю назвати повністю переосмисленим айфоном. Новий екран, дизайн, відсутність Touch ID. Цей список нововведень не міг обійтися без всіляких апаратних проблем. Після вже знайдених неприємних дефектів в дисплеях флагманського смартфона, блогер з YouTube-каналу iAppleGeek виявив ще один неприємний нюанс в конструкції iPhone X.

При натисканні на ліву нижню межу екрану абсолютно новий iPhone X видає характерний звук.

Дана проблема була виявлена в багатьох попередніх моделях айфонів. Подібний апаратний недолік зустрічався і на iPhone 6, і на інших новіших поколіннях айфонів.

Але проявлявся такий скрип при натисканні на екран, як мінімум, через півроку-рік експлуатації. Представники сервісного центру пояснювали таку проблему всиханням клею, що використовується для герметизації дисплейного модуля з корпусом.

У випадку з iPhone X проблема проявляється практично відразу. Чи відносить Apple даний недолік до гарантійних випадків — поки неясно. Якщо з моменту придбання iPhone X не минуло 14 днів і ви виявили подібний баг, наполегливо рекомендуємо замінити смартфон.