Cьогодні в Нью-Йорку офіційно був представлений смартфон OnePlus 5T

Останні кілька тижнів ширились чутки про майбутній флагман OnePlus, але хвилювання щодо йог виходу так і не вщухли. На заході компанія в Нью-Йорку сьогодні офіційно представила свій останній телефон OnePlus 5T. Завдяки сучасним дисплеям з розширеним екраном 18:9 (з новою функцією «Sunlight Display»), поліпшеною характеристикою камери з низьким освітленням і новою функцією Face Unlock, цінник на смартфон починається з 499 доларів.

В цілому новий OnePlus 5T, як випливає з назви, дуже схожий на OnePlus 5.

Єдиними реальними відмінностями є новий більш високий дисплей з більш вузькими рамками і закругленими кутами, деякі налаштування конфігурації задньої камери і переміщення датчика відбитків пальців на задній панелі телефону. Загалом, девайс містить в основному те ж саме, що і модель без приставки T. І це непогано, адже OnePlus 5 був відмінним телефоном, який отримав почесне «Most Wanted» в арсеналі користувачів.

5T, можливо, не буде великим кроком вгору в порівнянні з попередньою моделлю, але він включає останні флагманські специфікації в доступний пакет. Єдиний можливий недолік – втрата ємнісних кнопок на передній панелі, якщо ви вважали їх необхідними.

Перша камера 5T – це той самий модуль, що і в попередній OnePlus 5, але друга камера була змінена. Вона укомплектована оптимізованим датчиком при низькому освітленні, діафрагмою f/1.7 і технологією Intelligent Pixel Technology, яка в середньому групує 4 пікселя в один, що повинно допомогти захопити світло в більш темних умовах.

Програмне забезпечення повинно бути в основному таким же як і в попередника. Єдина істотна відмінність, яка була помічена, це включення нової системи Face Unlock. Працювати все буде під керівництвом Oxygen OS, яка усіма вже відома.

5T доступний з 64GB і 128GB пам´яті, і починаючи з 21 листопада, стартує у продаж з цінником від $ 499.

Джерело інформації: androidpolice