З’явилося відео ігрового смартфона від ASUS в стилі ROG

На YouTube з’явилося концептуальне відео смартфона ASUS, що демонструє бачення майбутніх мобільних ігрових пристроїв компанії в стилі Republic of Gamers (ROG). Пристрій називається ASUS Z3 Venom і представлений в трьох варіантах кольору: чорному, червоному і срібному. Крім корпусу з металу і чотирьох фронтальних динаміків, «начинка» пристрою повинна відповідати тому, що може очікувати геймер від смартфона, призначеного для ігор.

Що таке смартфон для геймерів?

Слід розуміти, що це тільки концептуальне бачення того, яким може виглядати топовий ігровий смартфон відомого бренду. Почнемо з того, що пристрій отримає 6-дюймовий 2K Super AMOLED дисплей. Також в смартфоні буде встановлена ​​батарея об’ємом в 5000 мАг.

Пристрій буде працювати під управлінням Android Oreo зі спеціалізованою оболонкою ZenUI поверх неї. Z3 Venom буде оснащений ще неанонсованим чіпом Snapdragon 845 і графічним процесором Adreno 630. Також на борту смартфона хотілося б побачити 8 ГБ оперативної пам’яті і 256 ГБ внутрішньої пам’яті.

Як Ви могли здогадатись, що поки це тільки чутки і концептуальні ідеї того, яким може бути ігровий смартфон ASUS. Терміни появи такого пристрою назвати поки важко. Проте, по-справжньому «геймерского» смартфона на ринку до цих пір немає, а лінійка Republic of Gamers підходить для нього як не можна краще. Хід за тобою, ASUS!

Якщо у вас вже є смартфон ASUS — поділіться відгуками про нього.