Xperia XZ Premium отримує оновлення до Android 8.0 Oreо

Сьогодні компанія Sony Mobile Communications (“Sony Mobile”), оголосила про оновлення програмного забезпечення Xperia™ XZ Premium до нової версії ОС Android™ 8.0 Oreо, і тому щасливі власники даної моделі одними з перших отримають доступ до нових функцій і поліпшень, що підвищать зручність використання смартфонів Xperia.

Після встановлення оновлення користувачам будуть доступні нові можливості, а саме:

  • 3D-Конструктор моделей – унікальна функція 3D-сканування, вперше представлена в смартфонах Xperia XZ1 і XZ1 Compact. Принцип роботи цієї функції у скануванні голови, обличчя, їжі або будь-якого іншого негабаритного об’єкта і перетворенні його в 3D-зображення менш ніж за 60 секунд. Ви можете поділитися готовими зображеннями зі своїми друзями, використовувати їх в якості живих шпалер, відправити 3D-наклейку в месенджер, або завантажити її на сайт, наприклад, Sketchfab, створений для публікації та обміну інтерактивними 3D-моделями. Доступна також можливість використання 3D-аватара для зйомки в режимі доповненої реальності «AR effect», а також ви можете відправити модель на 3D-принтер, щоб зробити з неї незабутній сувенір на пам’ять. Кнопка «Знайти більше» в додатку 3D Creator дає змогу використовувати додаткові можливості для обробки та обміну 3D моделями, доступними в Google Play.
  • Предиктивна зйомка (режим розпізнавання посмішки) – тепер ви ніколи не пропустите несподіваний момент. Даний режим постійно контролює процес фотографування і автоматично запускає буферизацию зображення при виявленні посмішки або дії, ще до того, як ви натиснете кнопку спуску затвора.
  • Автофокус зі стеженням в режимі серійної зйомки – розпізнає, відстежує і знімає швидкорухомі об’єкти, забезпечуючи чітку якість картинки при зйомці під час руху.
  • Покращена якість звуку – вдосконалення звучання фронтальних стереодинаміків і підтримка Hi-Res Audio Qualcomm® aptX™для якісного звуку при використанні бездротових навушників.
  • Ярлики для додатків – оновлені ярлики для додатків, що забезпечують легкий доступ до меню дій при довгому натисненні на іконку програми.