Виробники стараються збільшити пропозицію iPhone X до кінця 2017 року

За словами джерел з ряду поставок Apple, рівень прибутковості деяких компонентів iPhone X покращився і став більш стабільним, що дозволяє значно збільшити поставки майбутнього смартфона після жовтня.

Вчора повідомлялося, що перша партія пристроїв iPhone X вже була відправлена ​​з сайту Foxconn Electronics в Чженчжоу (Хенань, Китай). Джерела тепер повідомили про підвищення продуктивності та темпів виробництва деяких ключових компонентів, таких як модулі 3D-зондування, а тому поставки пристрою поступово збільшуються і будуть відповідати попиту Apple перед різдвяними і новорічними святами.

DigiTimes цитує джерела у постачальників аналогових інтеграторів, які заявили, що поставки чіпів для iPhone X були за розкладом до сих пір, причому замовлення були виконані в строк для пристрою в третьому кварталі. Ті ж джерела стверджували, що вони не знали про будь-які затримки виробництва або скорочення на пересилання, що суперечило з повідомленнями ЗМІ і заявами аналітиків про проблеми з поставками, особливо щодо складних тривимірних зондів, використовуваних в новій камері TrueDepth від Apple.

Очікується, що замовлення на чіпи для iPhone X виростуть в четвертому кварталі 2017 року, перш ніж сповільнитися в першому кварталі наступного року, повідомили джерела, однак, деякі інформатори з постачання все ж насторожені пізньою доступністю iPhone X і турбуються про попередні замовлення та значний попит на пристрій, що випереджає пропозицію, при цьому баланс попиту і пропозиції не може бути досягнутий до першого кварталу 2018.

Є й деякі припущення про те, що продажі iPhone 8 і iPhone 8 Plus були нижчими, ніж очікувалося, оскільки громадськість очікує того часу, поки більш багатофункціональний iPhone X не потрапить в магазини, хоча і без фактичних даних про терміни його продажів, а це, як і раніше, чисто спекуляція.

Попередні замовлення на iPhone X починаються в п’ятницю, 27 жовтня, а офіційного запуску пристрою на ринок — в наступну п’ятницю, 3 листопада.