Ступінь захисту Face ID в новому iPhone X протестували на близнюках

Технологія Face ID в iPhone X в рази точніша і «розумніша» звичних всім датчиків відбитків пальців, однак, є у неї одна особливість, про яку Apple на презентації промовчала. Система легко розпізнає користувача в капелюсі, окулярах і навіть з відрощеною бородою, проте з близнюками все виявилося не так-то просто.

Тест з участю двох пар близнюків провели представники ресурсу Mashable. По черзі в iPhone X вони реєстрували одного з братів, а розблокувати ґаджет пропонували іншому братові. В обох випадках флагман Apple без сумнівів визнавав користувача і знімав блокування. Іншими словами близнюків iPhone X не розпізнає.

Якщо враховувати, що Face ID не здатна відрізнити всіх ідентичних близнюків, то відсоток помилки повинен бути набагато вищий, ніж вказала Apple, особливо з огляду на той факт, що проблеми можуть бути також в родинах де народилися трійні і так далі. Наприклад, тільки в США на кожні 300 осіб припадає 1 пара ідентичних близнюків. Але так чи інакше, відсоток помилки повинен бути куди вищим одного випадку на мільйон, як повідомляла Apple.