Qualcomm почала розробку процесора Snapdragon 855

Компанія Qualcomm, схоже, вже приступила до розробки потужного мобільного процесора Snapdragon 855, про що повідомляють мережеві джерела.

Згадка чіпа Snapdragon 855, а точніше, вироби з позначенням SDM855, виявилася в повідомленні інженера-програміста Джорджа Фангу (George Fang) в соціальній мережі Linkedi. Відзначається, що для нового процесора розробляються необхідні драйвери.

З чуток, чіп Snapdragon 855 буде вироблятися по 7-нанометровій технології. Випуском процесора займеться компанія Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC).

У повідомленні пана Фангу також згаданий процесор SDM845 — Snapdragon 845. Даний процесор, якщо вірити наявній інформації, стане основою апаратів Samsung Galaxy S9 і Galaxy S9+. Чіп буде виготовлятися по 10-нанометровій технології. Процесор нібито отримає вісім обчислювальних ядер — Cortex-A75 і Cortex-A53. До складу виробу увійде високопродуктивний графічний прискорювач Adreno 630 і стільниковий модем LTE X20, який забезпечить швидкість завантаження даних в стільникових мережах до 1,2 Гбіт/с.