Перший смартфон від Razer отримає процесор Snapdragon 835 та 8 ГБ оперативної пам’яті

Широко відома серед гравців компанія Razer готується вийти і на ринок смартфонів. Для цього вона раніше придбала компанію Nextbit, яка і стане основою смартфонного напрямку. Причому, судячи з усього, це не прохідна модель, а досить серйозний смартфон з флагманськими амбіціями. Цільовою аудиторією новинки, звичайно, виступлять хардкорні геймери.

Напередодні смартфон від Razer був помічений в бенчмарку GFXBench, завдяки якому стали відомі деякі подробиці про специфікації пристрою.

Він отримає дисплей діагоналлю 5,7 дюймів і роздільною здатністю 1440×2560. Схоже, що смартфон буде виконаний в традиційному формфакторі, а не в модному зараз виконанні — практично без рамок —  дисплея і співвідношенням сторін в 18:9. У смартфоні буде встановлений процесор Qualcomm Snapdragon 835 і 8 Гб оперативної пам’яті, використаний Android 7.1.1 (швидше за все, модифікований під фірмовий стиль Razer). Об’єм вбудованої пам’яті складе 64 ГБ, основна камера одержить сенсор на 12 мегапікселів, а фронтальна на 8.

Ймовірно, смартфон буде представлений 1 листопада. Тоді ми дізнаємося і про ціну новинки, і про інші подробиці.

Джерело інформації: phonearena