Новинки від Meizu не слід очікувати цього року

Старший віце-президент Meizu Джеффрі Ян (Jeffrey Yang) повідомив в Weibo, що компанія не планує анонсів новинок до кінця 2017-го. Флагман же буде представлений тільки навесні наступного року.

Повідомлення з’явилося в соціальному сервісі не просто так, а як відповідь на чутки про швидкий вихід MX7. У популярному китайському магазині навіть з’явився лот зі смартфоном, підкріплений цілою серією якісних рендерів. Судячи з них, Meizu MX7 повинен отримати безрамковий вигнутий по краях дисплей і сканер відбитків, вбудований прямо в нього. Усередині смартфона встановлений Helio X30 або Snapdragon 835, стверджувалося в наданій до лоту інформації. Однак, заява Джеффрі Яна розставила все по місцях – в магазині розмістили фейк, швидше за все, створений для залучення уваги.

Втім, саме повідомлення віце-президента Meizu є цікавим новинним приводом. У минулому році компанія «наплодила» величезну кількість практично ідентичних по «залізу» моделей, що негативно позначилося не тільки на її образі, а й на фінансовому стані. У 2017-му ж Meizu веде себе більш розумно, хоча і встигла випустити півтора покоління бюджетних смартфонів. Схоже, до кінця року китайський виробник планує жити за рахунок продажів доступних M6 і M6 Note, а також флагманів Pro 7 і Pro 7 Plus.