Microsoft Edge став доступний в Google Play

Зовсім недавно Microsoft анонсувала Microsoft Edge для Android і iOS. Розробники постаралися і випустили фірмовий браузер Microsoft всього через тиждень після оголошення і виходу першої бета-версії. Тепер кожен користувач може вступити в програму тестування і спробувати Edge на своєму Android-девайсі.

 

Хоча це тільки найперша бета-версія Edge, додаток вже виглядає вельми і вельми непогано. На головній сторінці розміщений рядок пошуку (пошук голосом і QR-рідер), повністю налаштовується експрес-панель, а також стрічка новин, яку можна відключити в налаштуваннях. Адресний рядок знаходиться зверху, але особливих незручностей це не доставляє, оскільки кнопка управління вкладками доступна на нижній панелі. Зліва від неї розташовується клавіша, що відповідає за функцію Continue on PC — з її допомогою ви можете майже миттєво відкрити сайт на ПК з Windows 10 Fall Creators Update.

Елементи управління досить великі, що полегшує використання браузера на мобільних пристроях з невеликими екранами. Синхронізація обраного між телефоном і ПК відбувається миттєво. Судячи з усього, в наступних версіях Edge навчиться читати книги, які ви придбали в Microsoft Store з вашого Windows 10/Windows 10 Mobile-пристрою, оскільки відповідна сторінка вже на місці.

На жаль, рання версія оглядача не може похвалитися стовідсотковою стабільністю і швидкодією. Хоча Edge і заснований на движку Chromium, працює він трохи повільніше Google Chrome. Поки не працює синхронізація паролів, а єдиною мовою інтерфейсу є англійська. Проте, вже зараз Microsoft Edge є цікавим альтернативним браузером, який порадує шанувальників екосистеми Microsoft.

 

Завантажити інсталяційний APK-файл Microsoft Edge (Preview).