Компанія Microsoft запускає мобільний браузер Edge для Android та iOS

Браузер Microsoft Edge був представлений в 2015 році, разом з виходом нової операційної системи Windows 10. Однак, велику популярність даний браузер не здобув. За найоптимістичнішими оцінками, Microsoft Edge користуються не більше 8% користувачів.

Повільний вихід оновлень та велика кількість багів не приваблює користувачів до Microsoft Edge. Однією з проблем браузера є відсутність можливості синхронізації з мобільними платформами Android та iOS.

З огляду на те, що нинішні користувачі частіше заходять в інтернет через мобільні платформи, то синхронізація закладок між ПК і телефоном дуже важлива. У тому ж Google Chrome синхронізація відбувається практично миттєво.

Останнім часом з’явилися чутки про те, що Microsoft Edge стане мульти-платформеним браузером вже в кінці 2017 року, хоча на момент виходу браузера компанія не хотіла випускати Edge для будь-яких сторонніх платформ. Але плани компанії кардинально змінилися і сьогодні Microsoft розпочинає бета-тестування Microsoft Edge для платформ Android та iOS. Більше інформації знайдете на офіційному сайті за посиланням нижче.

Джерело інформації: microsoft