Для Microsoft Edge стало доступним розширення 1Password

У розділі з розширеннями для браузера Edge з’явився менеджер паролів 1Password. Перша інформація про прихід 1Password на Microsoft Edge з’явилася ще близько року тому. Тоді компанія повідомила, що працює з розробниками і скоро ™ представить потрібні API. Розробники 1Password підтвердили, що затримка появи розширення пояснюється тим, що необхідні для роботи API з’явилися тільки в оновленні Windows 10 Creators Update. Поняття «скоро» розтягнулося майже на рік. Тепер же очікування закінчено і всі бажаючі можуть завантажити 1Password для Microsoft Edge з магазину Windows/Microsoft Store. Користувачі Windows 10 як ніхто інший знають, що краще пізно, ніж ніколи.

1Password буде єдиним місцем для зберігання всіх ваших паролів і іншої інформації для аутентифікації. Крім того, тут є чудовий генератор паролів, здатний придумати вам складні цифро-букво-символьні комбінації, якщо раптом у вас немає ідей, як надійно захистити свій обліковий запис.

The app was not found in the store. 🙁

На даний момент кількість розширень для Microsoft Edge не перевищує 70 штук. Microsoft днями пояснила, що такий мізерний варіант пояснюється бажанням компанії створити найкращу екосистему, де кожне розширення пропонує користувачеві якісні, безпечні і надійно працюючі функції. З одного боку, це добре, оскільки таким чином Microsoft позбавляє себе від проблеми тонн шлаку в магазині (згадайте, скільки вбогих додатків було в магазині в період ранніх часів Windows Phone). З іншого боку, Microsoft таким чином перешкоджає легкому переносу якісних розширень, доступних для Google Chrome. Це при тому, що портування розширень з самого популярного браузера в світі вимагає від розробника в буквальному сенсі лише кілька рядків коду.

Врахуйте, що для роботи розширення 1Password на Edge вам треба встановити клієнт 1Password для Windows версії не нижче 6.7.