Дисплей iPhone X кращий за дисплеї iPhone 8 та 8 Plus

Дисплей iPhone X компанія Apple назвала Super Retina HD. Дисплеї iPhone 8 і iPhone 8 Plus називаються Retina HD. Нам відомо, що в iPhone X буде встановлений OLED-дисплей, в той час як інші моделі використовують технологію LCD, але що значить слово «Super»? З’ясувалося, що дисплей iPhone X дійсно кращий.

Нещодавно компанія Apple випустила специфікації для дисплея iPhone X, і з’ясувалося, що тільки дисплей цієї моделі підтримує технологію HDR. Це викликало подив у деяких користувачів Netflix. В інформації від контент-провайдера вся трійка нових iPhone сумісна з HDR10 і Dolby Vision. Apple пояснила цю ситуацію для Mashable наступним чином:

Користувачі iPhone 8 і iPhone 8 Plus зможуть спостерігати поліпшення в динамічному діапазоні, контрастності і широті колірної гами при відтворенні контенту Dolby Vision і HDR 10 від відповідних контент-провайдерів, але вони не забезпечать візуальної точності HDR так, як це буде на HDR-дисплеї iPhone X.

Хочете придбати iPhone з кращим на даний момент дисплеєм? Доведеться почекати виходу iPhone X і змиритися з тим, що в цьому дисплеї буде виріз.