Чи буде коробка ювілейного iPhone X також особливою?

На своєму презентаційному заході у вересні Apple розкрила все, що потрібно знати про iPhone X – його приголомшливий дизайн, розширені нові функції і цінник, від якого просто голова обертом. Однак, залишився один маленький секрет – ніхто не знав, як буде виглядати його роздрібна упаковка.

Це цілком нормально, так як ґаджет всередині коробки – це те, що людей зазвичай найбільше хвилює. Проте, якщо ви жадібний ентузіаст телефону, є ймовірність, що вам трохи цікаво дізнатися, чи прийде спеціальний телефон Купертіно в якійсь спеціальній особливій коробочці. Що ж, схоже, нам не доведеться чекати, поки на полицях з’являться телефони ювілейного випуску, щоб це дізнатися, оскільки нещодавно сама Apple розкрила інтригу.

На офіційній цільовій сторінці програми iPhone Upgrade Program, можна побачити зображення роздрібної коробки iPhone X, розташованої поруч з упаковками iPhone 8 і 8 Plus. Можна відразу помітити, що унікальний екран X показаний на передній частині коробки, а пакування 8 і 8 Plus підкреслюють їх гладкі скляні задні панелі.

Що ж, Apple, схоже, не має якогось певного правила щодо того, яка сторона пристрою повинна бути зображена ​​на верхній частині пакування.

У роздрібних коробках серії iPhone 7 також була показана задня частина пристрою, щоб виділити їх різні камери, в той час як в коробці з 6 і 6-ї лінійки була зображена передня частина смартфона.

«Ми, як і раніше, не впевнені, чи дійсно цей проект є остаточним, але ми обов’язково дізнаємося, коли телефон з’явиться на полицях в наступному місяці», — заявляє ресурс phonearena.

Джерело інформації: phonearena