Apple буде розробляти власні ARM-процесори для MacBook

За даними аналітиків і деяких галузевих джерел, Apple планує створювати власні ARM-процесори для використання в MacBook і MacBook Pro. Компанія прагне позбутися залежності партнерства з Intel. У минулому році Apple розраховувала використовувати в новому поколінні MacBook Pro процесори Intel Core сьомого покоління, але компанії довелося використовувати процесори шостого покоління, оскільки Intel не змогла впоратися з виробництвом у встановлені терміни.

Повідомляється, що Apple готова розробляти власні процесори, спрямовані на роботу з ARM, а також спеціальні чіпи, які будуть відповідати за роботу драйвера дисплея, сенсорного датчика і сканера відбитків пальців. Наприклад, компанія TSMC вже залучена в тестове виробництво процесорів, які будуть використовуватися в наступних iPhone. Можливо, що у співпраці з цією компанією Apple розроблятиме свої ARM-процесори.

За даними японського видання Nikkei, першим власний ARM-процесор від Apple отримає 12-дюймовий MacBook. Пізніше на нову платформу будуть переведені й інші моделі ноутбуків компанії.