З’явились офіційні зображення програмної оболонки LG UX 6.0+ для нового флагмана

LG продовжує нас готувати до анонсу свого флагманського смартфона V30, який ознаменує повернення до застосування P-OLED-дисплеїв у флагманських смартфонах корейського виробника. Про це компанія розповіла в недавньому повідомленні. Новим тизером став призначений для користувача інтерфейс LG UX 6.0+, який отримав ряд можливостей, в зв’язку з переходом на OLED.

Пом’якшити відмову від додаткового екрану для шанувальників V-серії покликана панель Floating Bar, за допомогою якої користувач отримає швидкий доступ до часто використовуваних функцій, а при необхідності можливість прибрати її зовсім з поля зору.

Став досконалішим режим Always On Display — тепер він буде відображати не тільки годинник, але і швидкі налаштування, музичний плеєр або обрану фотографію.

До інших особливостей нової прошивки LG відносить систему розпізнавання особи без необхідності вмикати екран, розпізнавання голосу за допомогою ключових слів (задіюється чіп Qualcomm Aqstic, вбудований в Snapdragon 835) в режимі реального часу, фішки інтерфейсу і багато іншого.

Звичайно ж, не обійдеться і без удосконалень камери: в ручний режим додана опція Graphy, що розширює можливості професійної зйомки, нові режими зйомки, зручні інструменти створення GIF-зображень і редагування відео.

Більше про програмні можливості LG V30 дізнаємося 31 серпня, коли відбудеться довгоочікувана прем’єра преміального пристрою.

Джерело інформації: androidpolice