Український розробник створив порт додатка Google Camera з підтримкою HDR+ на пристрої з чіпами Snapdragon 820, 821 і 835

Смартфони виробництва Google можуть похвалитися дійсно відмінними камерами, які багатьма фахівцями були визнані одними з кращих на ринку. Це стало можливо не тільки завдяки апаратній складовій даних пристроїв. Відмінний софт, написаний розробниками Google, також дає смартфонам перевагу. І тепер додаток Google Camera, раніше в повній мірі доступний тільки на “гуглофонах”, можуть спробувати володарі всіх Android-смартфонів, основаних на чіпах Snapdragon 820, 821 і 835 від Qualcomm.

Звичайно, і до цього ви могли встановлювати додаток Google Camera з магазину додатків або навіть за допомогою APK. Але через накладені розробниками обмеження, встановлений таким способом на пристрій додаток, відмінний від того, яким володіють “гуглофони”. Наприклад, тільки на смартфонах Nexus та Pixel, Google Camera підтримує режим HDR+. Але завдяки українському ентузіасту з ніком B-S-G зі спільноти 4PDA власники пристроїв з чіпами Snapdragon 820, 821 і 835 можуть використовувати на них додаток для камери від Google майже як на смартфонах Google.

B-S-G займається портуванням Google Camera на смартфон Xiaomi Mi 5S, але завдяки універсальності платформи Qualcomm, пропатчений ним дистрибутив програми працює і на інших пристроях. За словами ентузіаста, в портованому ним додатку працюють практично всі функції, але для сповільненої зйомки з частотою в 120 кадрів в секунду, потрібна підтримка режиму з боку пристрою і спеціальний профіль камери. На жаль, редагування профілів можливо тільки на пристроях з root-доступом.

Отримати APK-дистрибутив Google Camera ви можете з відповідної гілки обговорення на 4PDA або на сервісі AndroidFileHost.