Перші реальні фото Samsung Galaxy Note 8 з’явилися в Мережі

В Мережі з’явилися цікаві фотографії спадкоємця Samsung Galaxy Note 7. Як стверджується, це перші реальні фото працюючого прототипу Galaxy Note 8. Спочатку фото з’явилися на My Everyday Tech, потім їх звідти видалили, але їх встигли опублікувати на профільному ресурсі Slashleaks, що спеціалізується на витоках.

На фото можна побачити “завжди включений” екран (Always On display) як у Galaxy S8 і схожий з ним дизайн. Стилус S Pen виглядає в точності, як у Galaxy Note 7. За словами джерела, апаратно стилус залишився колишнім, що означає підтримку 4096 рівнів натискання, також його можна використовувати при зануренні у воду.

Згідно з більш ранніми витоками, смартфон отримає захист від води і пилу на рівні IP68 і по дизайну являє собою, практично, двійника флагманських Galaxy S8 і S8+, котрі дебютували навесні. Навіть з 6,3-дюймовим дисплеєм Galaxy Note 8 ледь більше S8+. Втім, він має властивий серії Note стиль з більш квадратними кутами. Розміри складають 162,5×74,6х8,5 мм.

Офіційний дебют повинен відбутися 23 серпня на заході в Нью-Йорку, що вже підтверджений виробником. З чуток Galaxy Note 8 виявиться найдорожчим смартфоном Samsung. Ціна досягне близько тисячі доларів в Південній Кореї і понад 1100 доларів в Європі, Південній і Північній Америці.