Motorola презентувала в Києві оновлену серію популярних смартфонів Moto

Сьогодні компанія Motorola презентувала в Києві оновлену серію смартфонів Moto G5S, друге покоління Moto Z Play та Moto Mods, продажі яких стартують в Україні на поточному тижні.

За словами Андрія Полякова, керівника бізнесу смартфонів компанії Lenovo в Україні, Білорусі, Грузії, Молдові та Вірменії, концепція модульності, яку Motorola презентована в 2016 році, повністю себе виправдала. Motorola планує продовжувати розширювати екосистему знімних модулів для своїх смартфонів. За перший рік компанія продала більше 3 млн смартфонів сім’ї Moto Z по всьому світу. Зараз в нашій країні Motorola активно оновлює лінійку продуктів. Восени заплановано ще кілька цікавих анонсів, і до кінця року можна буде говорити про те, що бренд Motorola представлений в Україні повною широкою лінійкою.

 

«Оновлений Motorola Moto Z2 Play тонший і легший за свого попередника, але зберіг габарити і форму корпусу, завдяки чому повністю сумісний з усіма модулями Moto Mods для лінійки Moto Z, що були випущені раніше», — каже Володимир Ковальчук, менеджер з продуктового маркетингу бізнесу смартфонів компанії Lenovo в регіоні UAREE.

Технічні характеристики Moto Z2 Play:

Смартфони Moto G5S і Moto G5S Plus — це покращені версії Moto G п’ятого покоління, представлених в лютому 2017.

Технічні характеристики Moto G5S і Moto G5S Plus:

Всі нові смартфони працюють на «чистій» ОС Android 7.1.1 Nougat з підтримкою функцій «Moto Дії»: режим нічного перегляду, що автоматично регулює синій колір і зменшує шкідливий вплив на зір, швидкий запуск камери і ліхтарика, «Moto Дисплей», що надає доступ до інформації у режимі сну та інші. Смартфони мають NFC і функціональний сканер відбитків пальців.

Окрім нових смартфонів, Motorola представила низку Moto Mods, включаючи Moto GamePad, що перетворює смартфон в ігрову консоль, модуль-динамік JBL SoundBoost 2 і модуль-акумулятор Moto TurboPower Pack.

Орієнтовна роздрібна вартість Moto Z2 Play — 12 995 грн. Орієнтовна роздрібна вартість в Україні Moto G5S — 6 995 грн, Moto G5S Plus — 8 995 грн.