Для консолей Xbox One з’явилася підтримка миші та клавіатури

Microsoft обіцяла своїм користувачам підтримку клавіатури і миші на Xbox One ще кілька років тому, але власники консолей Microsoft до цього часу лише ситі обіцянками, оскільки свої слова компанія не поспішає виконувати. Схоже, що ми стали ближче до того моменту, коли Xbox One, Xbox One S і Xbox One X нарешті отримають можливість нормально працювати з мишею та клавіатурою. Цю функціональність користувачі помітили в бета-версії Minecraft на Xbox One. Нагадаємо, що зараз на Xbox One, Windows 10 і Android проходить відкрите тестування оновлення Better Together Update.

Ті, хто бере участь в бета-тестуванні Minecraft, можуть під’єднати мишу і клавіатуру до Xbox One і грати за допомогою цих маніпуляторів. Поки що реалізовано все дуже криво, так що користувачам ще доведеться почекати, перш ніж вони зможуть нормально грати в Minecraft за допомогою миші на своїх консолях.

Microsoft розуміє, що наявність миші і клавіатури може надати гравцям надмірну перевагу, особливо в шутерах від першої особи. Тому компанія буде оптимізувати матчмейкінг, щоб гравці з геймпадом грали тільки з противниками на геймпадах, а любителі поганяти з миші і клавіатури тільки з такими ж гравцями. Іншими словами, все повинно бути чесно і без хитрощів.

Microsoft ще не робила ніяких анонсів, тому чекаємо офіційних повідомлень. Якщо Ви чекали приходу підтримки миші і клавіатури на Xbox One, можливо, чекати вже залишилося не так і довго.

Джерело інформації: windowscentral