Android 8.0 Oreo має захист від циклічного перезавантаження

Вчора компанія Google офіційно представила і випустила для ряду пристроїв операційну систему Android 8.0 Oreo. Оновлення включає безліч змін і нововведень. Особливу увагу компанія приділила безпеці і стабільності роботи системи. Одна з нових функцій, про яку практично нічого не було відомо до релізу, називається Rescue Party. Вона покликана захистити користувачів від циклічного перезавантаження пристроїв.

Нагадаємо, що раніше власники LG G4, Nexus 5X та ряду інших девайсів масово зіткнулися з проблемою циклічного перезавантаження. В Android 8.0 Oreo функція Rescue Party буде постійно стежити за тим, щоб така ситуація більше не повторилася. У разі виявлення проблеми циклічного перезавантаження Rescue Party зробить ряд дій, націлених на відновлення пристрою. Якщо жодне з них не допоможе, система спробує перевести смартфон в режим відновлення і запропонує користувачеві виконати скидання налаштувань.

Rescue Party також буде автоматично завантажуватися, якщо system_server перезавантажиться більше п’яти разів за п’ять хвилин або якщо постійний системний додаток буде відключено понад п’ять разів за 30 секунд.

Як повідомляється, нова функція буде активна за замовчуванням.

Джерело інформації: phonearena