Оптика ZEISS повернеться в смартфони Nokia

HMD Global і ZEISS оголосили про підписання угоди, в рамках якого оптика німецької компанії повернеться в смартфони Nokia. Дана оптика протягом довгого часу залишалася фішкою пристроїв, що виходять під цим брендом, проте, багаторічне партнерство було закінчено після останнього продажу.

Публіка з великим інтересом поставилася до новини про підписання угоди, адже це означає, що Nokia планує повернутися на ринок камерафонів. Більш того, довго чекати не доведеться, рекламний ролик ZEISS обіцяє перший продукт, отриманий в результаті відновленого співробітництва, в 2017 році. Швидше за все, мова йде про флагман Nokia 9, хоча від HMD Global можна чекати і сюрпризу у вигляді спеціального фоторішення.

Мабуть, найцікавішим результатом даного давнього співробітництва є технологія Pure View, яка застосовувалася в Nokia 808 і Lumia 1020. Подивимося, чи зможе HMD Global за допомогою ZEISS повернути Nokia лідерство на ринку камерафонів, адже конкуренти останнім часом не спали. Так що фінам доведеться конкурувати з Samsung, HTC, LG, Google і деякими компаніями з Китаю.