Xiaomi представила навушники з USB Type-C роз’ємом

Xiaomi представила навушники з USB Type-C, що може говорити про бажання компанії в майбутньому відмовитися від стандартного роз’єму для підключення гарнітури повністю. Цей тренд явно помітний останнім часом.

Крім роз’єму Type-C гарнітура Xiaomi може похвалитися оновленим дизайном і поліпшеним плоским блоком управління з вбудованим мікрофоном. Як і попередні навушники компанії цього рівня, новинка відноситься до гібридного класу і оснащена парою драйверів різного типу.

У Xiaomi стверджують: нові навушники розроблені за участю іспанського звукорежисера Люка Бігнарді, який отримав нагороду Греммі. Також гарнітура офіційно сертифікована, як підходяща для прослуховування Hi-Res Audio, тобто музики у форматі високої чіткості.

Багато виробників використовують кастомні рішення для виведення звуку через Type-C, так що Xiaomi не може гарантувати сумісність новинки з усіма смартфонами, що володіють цією версією USB. Більш того, навушники не будуть працювати взагалі з її ж Mi 5C і Redmi Pro. Так що повна підтримка їх точно є лише у Mi 5, Mi 5S, Mi 5S Plus, Mi MIX, Mi Note 2 і Mi 6.

Нові навушники Xiaomi зі штекером USB Type-C вже продаються в фірмовому магазині за ціною 299 юанів (близько 1200 гривень).