Xiaomi Mi Max 2 протестували на час автономної роботи

На цьому тижні відбулася презентація фаблета Xiaomi Mi Max 2. Деяких користувачів розчарувало використання в новинці старого процесора Snapdragon 625, замість більш продуктивного Snapdragon 660. Не дивлячись на це, виробник зберіг великий 6,44-дюймовий дисплей і хорошу автономність — все те, чим славився оригінальний Mi Max. Новинка отримала акумулятор ємністю 5 300 мАг, що на 450 мАг більше, в порівнянні з попередником. У Китаї вже встигли порівняти автономність новенького Mi Max 2 з іншими популярними девайсами.

У тесті взяли участь безпосередньо Xiaomi Mi Max 2, Huawei P10 Plus, iPhone 7 Plus та iPad Mini 4.

Варто нагадати, що в Huawei P10 Plus встановлений акумулятор 3 750 мАч, в iPhone 7 Plus — 2 900 мАг, а в iPad Mini 4 — 5 124 мАг. Також не варто забувати, що всі пристрої працюють на різних прошивках і навіть операційних системах, мають різні процесори, діагональ і роздільну здатність дисплеїв.

Всі чотири девайса зазнали ряду тестів: одна година гри NBA 2017, одна година відеоконференції, одна година зйомки Full HD-відео і одна година відтворення онлайн-відео. Першим розрядився iPad mini 4, потім iPhone 7 Plus, а після них Huawei P10 Plus. Коли всі конкуренти були розряджені, на Mi Max 2 залишилося ще 50% заряду.

Переглянути повну версію відео з тестом автономності Xiaomi Mi Max 2 можете за посиланням.