«Скляний» ефект в елементів нового дизайну Project NEON можна буде налаштовувати на свій смак

За останній час Microsoft привносить в свої додатки все більше елементів нового дизайну під назвою Project NEON. У деяких випадках ці нововведення викликають захоплення у користувачів, а в деяких, навпаки, бажання повернути все на свої місця.

На радість останніх, в свіжих тестових збірках Windows 10 уже є можливість відключати «скляний» ефект. Крім того, передбачається, що в майбутніх збірках буде можливість регулювати ступінь прозорості інтерфейсу того чи іншого додатка, що буде оптимальним варіантом для багатьох користувачів. Там, де прозорість подобається – будемо ставити її на максимум; там, де не подобається – прибирати зовсім; а в нейтральних випадках – виставляти повзунок прозорого ефекту на середину шкали.

Варто відзначити, що всі нововведення в дизайні і привнесення в нього елементів Project NEON — не остаточні зміни. Microsoft активно стежить за призначеними для користувача форумами і робить висновки щодо успішності нових збірок. Остаточний варіант інтерфейсу буде в глобальному оновленні Redstone 3.