Samsung випускає додаток SoundAssistant для пристроїв Galaxy

Samsung запустила новий додаток під назвою SoundAssistant в Play Store, який дозволяє користувачам налаштовувати кілька параметрів звуку на своєму пристрої. Ця програма поширюється тільки на пристрої Samsung Galaxy і, зокрема, на пристрої Galaxy, які знаходяться на Android 7.0 і пізніших версіях.

SoundAssistant дозволяє виконувати 150 кроків регулювання гучності, функцію плаваючого еквалайзера, а також моно і стерео балансування. SoundAssistant також дозволяє користувачам встановлювати окремі рівні гучності для окремих додатків, що може бути дуже зручно, якщо у грі низький рівень гучності за замовчуванням. Ви також можете змінити поведінку клавіші гучності за допомогою програми, за замовчуванням на рівень гучності, а не на мелодію дзвінка.

SoundAssistant також дозволяє користувачам Samsung Galaxy S8 і S8+ встановлювати різні вихідні шляхи для кожної програми, наприклад, грати музику через гучномовець Bluetooth і пропускати музику через динамік пристрою.

SoundAssistant доступний тільки для пристроїв Galaxy під управлінням Android 7.0 Nougat або вище, і оскільки він є офіційним додатком Samsung, він працює без необхідності використання функцій root. Залишається очікувати, чи відкриється Samsung додаток для інших пристроїв, відмінних від Galaxy, і пристроїв не лише на Android 7.0.

Ви вже спробували SoundAssistant? Чи вважаєте Ви додаток корисним? Напишіть свої думки в коментарях нижче!