Microsoft представила оновлену модель гібридного планшета Surface Pro

Компанія Microsoft офіційно представила нове покоління свого гібридного планшета Surface Pro. Як очікувалося, спадкоємець Surface Pro 4 отримає назву Surface Pro 5, але Microsoft вирішила позбутися цифр, які показують покоління. Новий Surface Pro виглядає практично ідентично попереднику, але перейшов з процесорів Intel Core шостого покоління (архітектура Skylake) на Intel Core сьомого покоління (архітектура Kaby Lake).

Планшет отримав оновлений стилус Surface Pen з розпізнаванням 4096 рівнів натискання, кута нахилу і зниженими затримками. Оновилася і підставка, вона тепер підтримує більш широкий розмах кутів нахилу, включаючи “студійний режим”, коли планшет майже лежить на столі, створюючи зручну позицію для малювання і рукописного введення.

За словами Microsoft, планшет здатний пропрацювати до 13,5 години автономно від однієї підзарядки. Також наголошується, що 12,3-дюймовий дисплей 2736×1824 пікселів отримав поліпшену передачу кольору. Моделі на базі Intel Core m3 і i5 отримали дизайн без вентиляторів, а ось топова версія з Intel Core i7 все ще використовує вентилятор. Окремо варто відзначити, що вперше в серії Microsoft запропонувала опцію з підтримкою LTE.

Нове покоління Microsoft Surface Pro на базі Windows 10 стане доступним 15 червня по ціні від 799 доларів США.

Джерело інформації: windows