Компанія Microsoft презентувала новий відеоредактор Story Remix

Microsoft представила відеоредактор Story Remix, який є стандартним додатком Windows 10, але чому його не було з виходом «десятки» два роки тому. Як повідомив ресурс The Verge — це наступник Movie Maker «на стероїдах». Адже на тлі старого редактора Story Remix здається чимось неймовірним. Програма працює з хмарними технологіями, тому монтувати відео можна практично на будь-якому пристрої. Виходить, почати монтаж можна на ПК, потім доробити це на смартфоні і завершити все знову ж на ПК.

До того ж, в Story Remix присутня велика бібліотека готових 3D- і аудіоефектів, які без особливих проблем можна буде прикріплювати і накладати на рухомі об’єкти і зображення. Також можна буде використовувати для цього 3D-моделі з Paint 3D. А ще можна накласти на відео саундтрек з бібліотеки сервісу Microsoft Groove.

Ще одна фішка Story Remix — за допомогою технології машинного навчання редактор згодом «запам’ятовує» налаштування, які найчастіше використовує користувач. До того ж, Story Remix може автоматично розпізнавати людей на відео і дозволяє вибрати «героя» ролика, саме навколо якого і буде будуватися сюжет.

Якщо надати програмі велику кількість коротких роликів, знятих з різних ракурсів, то система зможе їх склеїти в єдине відео за виставленими налаштуваннями, при цьому вибравши моменти з максимальним числом дій або, наприклад, посмішок.

Story Remix з’явиться в Windows 10 з виходом оновлення Fall Creators Update, а як ми знаємо, це вересень 2017 року.

Джерело інформації: theverge