Android TV отримає новий інтерфейс з виходом Android O

Компанія Google анонсувала ряд змін в дизайні інтерфейсу платформи Android TV, які очікуються з виходом наступної версії операційної системи Android O.

Так, домашній екран отримає новий зовнішній вигляд. А за допомогою нових API розробники додатків зможуть створювати в додатку безліч каналів, які будуть у вигляді рядка програм на екрані. У верхній частині екрану розмістяться найбільш часто використовувані додатки, а нижче розміститься секція Watch Next (Дивитися наступним) з контентом, підібраним відповідно до власних уподобань.

Крім нового інтерфейсу, Google також принесе підтримку голосового помічника Google Assistant на Android TV. В результаті користувач зможе шукати контент, а також управляти відтворенням і домашніми розумними пристроями за допомогою голосових команд.

Android O з Google Assistant з’явиться на Android TV ближче до кінця року. Першим пристроєм, який отримав оновлення стане Nexus Player. Втім, Google Assistant з’явиться також на пристроях з Android TV, що базуються на версіях ОС Marshmallow і Nougat. Що стосується географії поширення Assistant на Android TV, то поки Google згадує лише США.

Джерело інформації: googleblog