Зображення чохла для майбутнього iPhone 8 додає цікавості щодо його дизайну

Сьогодні вранці в Twitter було опубліковано, одним з достовірних “інформаторів” KK Sneak Leaks, зображення одого з перших сторонніх захисних чохлів для майбутнього переробленого iPhone 8 від Apple.

На перший погляд, все таки можна побачити, що зміни дизайну так званого «iPhone 8» певним чином збігаються з ранніми чутками. Найбільш помітним у прозорому чохлі є виріз у верхньому лівому кутку корпусу, який показує вертикально розташовані подвійні камери, на відміну від горизонтального їх положення в iPhone 7 Plus.

Помітно також і відсутність отвору для датчика відбитків пальців, розташованого на задній панелі, припускаючи, що Touch ID таки залишиться на фронтальній панелі. Адже, також з попередніх чуток, Apple бореться з удосконаленням технології, пропонуючи, що вона може вдатися до встановлення датчика на задній панелі пристрою.

Кнопки гучності, показані на зображенні праворуч, схоже, знаходяться в своїх звичних розмірах та положенні, але кнопка живлення зліва виглядає довшою, ніж на попередніх моделях iPhone. В нижній частині корпусу показані стандартні положення решітки динаміків по обидві сторони від імовірного роз’єму Lightning.

Ранні випадки витоків історично були досить точними індикаторами нових дизайнів iPhone, за деякими винятками, але це унікальний рік для сторонніх виробників корпусів, які прагнуть затвердити остаточний дизайн.

Як і раніше вважається, що Apple тестує кілька прототипів для свого майбутнього iPhone «10-го ювілейного», а тому розробники корпусів можуть просто піддатись тим же чуткам і витокам, синхронно виготовляючи певні аксесуари, тому не варто бути впевненим, що це остаточний вигляд девайса.

4,7-дюймовий OLED-iPhone від Apple, швидше за все, буде продаватися разом з двома стандартними iPhone-циклами «S» з РК-дисплеями, які, як кажуть, схожі на існуючі в iPhone 7 і 7 Plus. Ходять чутки, що провідним кандидатом на остаточну конструкцію у корпусі є рамка з нержавіючої сталі, затиснута між симетричним склом спереду і ззаду. Apple також, імовірно, працює над індуктивним бездротовим зарядним пристроєм для своєї «преміальної» моделі телефону.

Подейкують також і те, що поставки Apple iPhone 8 можуть сильно обмежуватися, коли новий асортимент телефонів запускається, що ускладнює їх отримання в перші кілька місяців випуску, хоча це не є незвичайною заявою протягом місяців, що передували запуску нового iPhone.

За матеріалами: macrumors.com