Surface Pro 5 пройшов сертифікацію в Китаї

Нехай жителям України складно придбати собі Surface Pro або Surface Book, ці комп’ютери цікаві багатьом користувачам, так як Surface має великий вплив на ринок комп’ютерів і планшетів в цілому. Те, що раніше було предметом насмішок, зараз стало по суті рятівником сегмента планшетів, оскільки нікому зараз не цікаві ці девайси в звичайному розумінні слова. Люди або купують собі гібрид, або не купують взагалі нічого.

Так що реліз Surface Pro 5 — дуже важлива подія в світі комп’ютерів. Ось тільки з цією подією Microsoft не особливо-то і поспішає. Surface Pro 4 вже 18 місяців від народження, а його творці все ще зберігають тишу щодо наступного покоління.

Тим не менш, є сенс припускати, що анонс Surface Pro 5 може бути вже не за горами, так як девайс пройшов сертифікацію CCC в Китаї. Для довідки: CCC (China Compulsory Certificate) – це реєстраційний знак, який свідчить про проходження сертифікації продукту, який продаватимуть або використовуватимуть в Китаї. Без нього Microsoft не може виходити на китайський ринок зі своїм Surface Pro 5.

Регуляторні документи не розкривають ніяких подробиць про комп’ютер, окрім параметрів його блоку живлення і енергоспоживання. Також наявність сертифіката не означає на 100%, що Microsoft представить Surface Pro 5 ось уже найближчими днями або тижнями. У будь-якому випадку, Microsoft активно працює над своїм новим планшетом і готує його до дебюту. Коли це трапиться або яким він буде – це вже окреме питання.

Нагадаємо, що згідно з існуючою інформацією, Surface Pro 5 повинен стати мінорним оновленням лінійки, а не чимось проривним.