Музичний сервіс Spotify припиняє підтримку Windows Phone

Ще один ніж в спину фанатів Windows Phone в цей раз прилетів від Spotify, великого музичного сервісу. Розробники повідомили, що більше не будуть підтримувати свій клієнт на Windows Phone. Тепер додаток буде отримувати тільки критичні оновлення безпеки, щоб все працювало добре. Нові можливості або якісь великі поліпшення виходити не будуть. При цьому Spotify не збирається видаляти додаток з магазину або припиняти його роботу, як це практикують інші сервіси, що тікають з Windows Phone.

Для українського користувача Windows Phone ця новина не є чимось прямо катастрофічним, так як сервіс не заявлений в нашій країні. Але припинення підтримки платформи такого великого гравця зменшить оптимізм у користувачів і розробників по всьому світу, не кажучи вже про виробників, які і без того не демонструють ані найменшого інтересу в створенні смартфонів на Windows 10 Mobile.

З іншого боку, чого ще чекати? Нам залишається лише запастися попкорном і спостерігати за тим, як залишки корабля під назвою Windows 10 Mobile продовжують йти на дно. І поки Microsoft не візьме себе в руки і не позначить конкретні наміри з розвитку мобільної платформи і пристроїв на ній, ситуація буде тільки погіршуватися.

Джерело інформації: spotify