Motorola готує доступну лінійку смартфонів Moto C

Motorola готується поповнити асортимент фірмових смартфонів доступною лінійкою Moto C. Про це у вівторок, 11 квітня, пише VentureBeat з посиланням на джерела, знайомі з ситуацією. Пристрої, оснащені «залізом» початкового сегмента, стануть найдешевшими в модельному ряді компанії і складуть конкуренцію ультрабюджетному рішенню від Samsung.

Передбачається, що майбутній Moto C буде поставлятися з 5-дюймовим дисплеєм і роздільною здатністю 854×480 точок. У ролі «серця» смартфона виступить 4-ядерний процесор MediaTek, а обсяг оперативної буде дорівнює 1 або 2 ГБ в залежності від регіону поставок. Ємність вбудованого сховища, ймовірно, складе 8 або 16 ГБ з можливістю розширення картами MicroSD.

Інший представник лінійки – Moto C Plus – отримає дещо цікавіше оснащення. Смартфон додатково укомплектують LTE-модемом, якого оригінальна версія виявилася позбавленою, а також акумулятором на 4000 мАг проти 2350 у стандартного Moto C. Діагональ дисплея Moto C Plus складе 5,5 дюймів, а його роздільна здатність дорівнюватиме 1280×720 точок.

Рекомендована роздрібна ціна пристроїв поки залишається невідомою.