Клієнт ВКонтакте для Windows Phone продовжить отримувати оновлення

Сумно спостерігати, як з колись перспективної та впевнено набираючої обертів у розвитку платформи, біжать, як пацюки з корабля, що тоне, не тільки користувачі, але і розробники, заразом  захоплюючи з собою всі свої сервіси і додатки. Припиняється підтримка, програми видаляються з магазину або просто перестають працювати. На щастя, не всі поки поставили крапку на Windows Phone. Ось творці ВКонтакте все ще підтримують свій клієнт на плитковій операційній системі.

Вчора в офіційній групі додатка один з розробників прокоментував поточне становище справ:

«Підтримка WP-додатка не припинена, але, на превеликий жаль, зараз володіє істотно меншим пріоритетом, ніж підтримка Android та iOS, а настільки тривала робота над черговим оновленням пов’язана саме з цим.

Зараз готується до виходу оновлення до версії 4.12, але точних термінів його виходу як і раніше немає. При цьому шанси на реліз в квітні особисто мені здаються дуже реальними. Як не дивно, цей стан речей слабо залежить від нас, розробників програми.

Кількість користувачів Windows на телефонах постійно скорочується і зовсім не компенсується часткою Windows 10 Mobile, тому розробка UWP-додатка зараз навіть не планується, зважаючи на її недоцільність».

Якщо Ви не збираєтеся в найближчі місяці позбавлятися від якого-небудь Lumia 650, тоді хоча б з ВКонтакте у Вас не буде проблем, що безумовно добре.