Google назвала терміни припинення підтримки смартфонів Pixel

Традицію оновлювати Android на своїх пристроях протягом двох років і випускати апдейти безпеки, протягом трьох, корпорація Google завела ще за часів сімейства Nexus, а тепер благополучно переносить її і на апарати серії Pixel. Днями американський інтернет-гігант офіційно назвав термін, після якого не гарантує випуск нових прошивок для смартфонів Pixel і Pixel XL — це жовтень 2018 року. Що стосується оновлень безпеки, то їх згадані моделі продовжать гарантовано отримувати аж до жовтня 2019 року.

З огляду на періодичність виходу нових версій операційної системи Android, можна припустити, що Pixel і Pixel XL встигнуть отримати спочатку Android O, а потім і Android P. А ось реліз для них Android Q, виходячи з таблиці, малоймовірний, хоча якщо звернути увагу на те, що зазначені терміни Google називає «мінімальним періодом відновлення», то не можна виключати можливість його продовження.

Нагадаємо, що Pixel і Pixel XL доступні на ринку з жовтня 2016 року і побудовані на базі однокристальної системи Qualcomm Snapdragon 821, а також оснащуються 4 Гб оперативної і 32 або 128 Гб флеш-пам’яті. Основні відмінності між ними полягають в дисплеях (в першому випадку це 5-дюймова Full HD-матриця, в другому 5,5 “Quad HD-екран) і акумуляторах (2770 і 3450 мАг відповідно). Смартфони, розроблені самою Google, а вироблені HTC, дебютували з попередньо встановленою ОС Android 7.1 Nougat.