Apple випустила мобільний відеоредактор для соцмереж

Компанія Apple розмістила в магазині додатків новий додаток Clips, “заточений” під монтаж відео для соцмереж. Новинка була анонсована кілька тижнів тому, разом з яскраво-червоними “айфонами”, а тепер вона доступна для завантаження з App Store.

Clips
Clips
Developer:
Price: Free

Clips служить для запису і монтажу роликів на i-пристроях. Комбінуючи відео, фотографії, музику, анімовані субтитри і ефекти, користувачі можуть створювати унікальні кліпи і ділитися ними в Instagram, Facebook, YouTube та інших соціальних мережах. Довжина прикріплюваних роликів не повинна перевищувати 30 хвилин, а загальна тривалість підсумкового відео обмежена 60 хвилинами.

Нова програма пропонує кілька інструментів для оформлення відео. У розпорядженні користувачів — анімовані субтитри ( “Живі заголовки”). хмарки з текстом, як в коміксах, фігури і повноекранні анімовані плакати. У Clips можна “склеїти” кілька роликів, записаних на iPhone або iPad, розбавити їх статичними зображеннями, накласти емодзі, арт-фільтр, поточний час, місце розташування, а також вибрати в якості музичного супроводу трек з iTunes.

IT-преса, в цілому, досить високо оцінила новий додаток Apple. Журналісти проводили паралелі зі Snapchat, називали функції редактора кумедними і перспективними.

«Clips – це багатообіцяючий відеоредактор, який дозволяє швидко створити відео, готове до завантаження на Facebook або Instagram, а його інструменти субтитрів просто фантастичні», — сказали в CNET.

З цим погодилися в TechCrunch, написавши, що кліпи створюються “весело і легко”.

Виданню The Verge інтерфейс редактора здався дещо заплутаним — розібратися в ньому важче, ніж в Instagram або Twitter. У недоліки записали і те, що Clips вміє робити тільки квадратні ролики, а його можливості по редагуванню звуку дуже обмежені.

Джерело інформації: 9to5mac.com