У Viber додадуть функцію самознищуваних чатів

Месенджери Viber і Whats App вважаються одними з найпопулярніших серед мобільних користувачів. І той, і інший регулярно отримує оновлення з боку розробників. Це схоже на змагання – хто кого «переплюне» фішками. Нещодавно в Whats App з’явилася функція «Статуси», яка дуже сильно нагадує Історії в Інстаграм. Viber готується дати відповідь своїм конкурентам. Найближчим часом в додатку з’явиться опція самознищуваних чатів-діалогів.

Найближчим часом розробники месенджера збираються ввести нововведення, а саме додати можливість самознищення діалогів. Очевидно, що поява нової фічі натхненна недавньою зміною в Вайбері, яка стосується появи можливості встановлювати обмеження за часом для фотографій, по закінченню якого вони видаляються.

По всій видимості, самовидалятися діалоги будуть схожим чином. Користувачі зможуть налаштовувати часовий інтервал, після якого чат буде сам видалятися. Крім цього, додадуть можливість захищати діалог за допомогою пін-коду.

А щоб «таємні» чати були по-справжньому секретні, буде введено кілька додаткових функцій, але насолоджуватися ними зможуть тільки користувачі Android, так як платформа iOS має ряд обмежень, що перешкоджають реалізації всього, що описано вище. Для забезпечення додаткової безпеки секретні чати також будуть шифруватися.

Як швидко буде випущено оновлення — точної інформації немає, але ми очікуємо побачити оновлений Вайбер вже в найближчі дні.

Джерело інформації: The Verge