Shazam припиняє підтримку додатка для Windows 10

На жаль, незважаючи на всі спроби компанії Microsoft якось привернути розробників до своїх платформ, у Windows 10 і Windows 10 Mobile все ще дуже багато проблем з додатками. Хлопці з Shazam поповнили список слабаків, які не можуть підтримувати свій додаток на Windows 10 і повідомили, що популярний додаток для розпізнавання музичних композицій на операційних системах Microsoft більше не отримає оновлень.

Ніяких конкретних причин, за якими було прийнято таке рішення, керівники сервісу не називають. Можна припустити, що вкладені зусилля в розробку і підтримку Windows 10-версії Shazam не еквівалентні аудиторії і її активності. Тому немає сенсу звинувачувати розробників, адже вони хочуть максимально ефективно використовувати свої ресурси. Часто подібна стратегія і призводить до того, що творцям сервісів доводиться відмовляти в підтримці певних операційних систем.

Shazam зробила все тихо. Повідомлення про “випилювання” сервісу на Windows 10 опубліковано в розділі допомоги для Windows Phone ще місяць тому:

Починаючи з 7 лютого 2017 року ми припиняємо підтримку Shazam для Windows. Проте, користувачі далі зможуть використовувати сервіс на своїх пристроях, якщо додаток був встановлений раніше.

Shazam більше не отримає оновлень, а також буде недоступним для завантаження з магазину додатків Microsoft.

The app was not found in the store. 🙁

Цікаво, але Ви все ще можете скачати Shazam на свій пристрій з магазину Windows Store. Правда, додаток навряд чи вже побачить оновлення.

Джерело інформації: mspoweruser