Перші чутки про майбутній Xiaomi Mi Mix 2

Безрамковий Android-смартфон Xiaomi Mi Mix буде замінено на новенького та вдосконаленого Xiaomi Mi Mix 2, який готується до випуску в другій половині 2017 року. Ще зовсім недавно, в лютому, генеральний директор Xiaomi, Лей Цзюнь (Lei Jun), заявив, що його компанія працює над створенням наступника безрамковому Xiaomi Mi Mix, який був представлений в жовтні минулого року. Про те, що Mi Mix 2 вийде в другій половині 2017 року згадувалось і у виданні GizmoChina.

За відомостями видання, відомий французький дизайнер Філіп Старк (Philip Starck), який створив дизайн Xiaomi Mi Mix, докладе руку і до нового покоління ґаджета. Дисплей Xiaomi Mi Mix другого покоління буде займати ще більше площі фронтальної поверхні, ніж попередник, дисплей якого займає 91,3% усієї передньої панелі.

Також однією з особливостей Xiaomi Mi Mix 2 буде вбудований в дисплей сканер відбитків пальців з функцією захисту відбитків. Крім того, ширяться чутки, що смартфон отримає нову технологію компанії Goodix. Датчик вбудовується в екран і використовується тільки в разі потреби, не заважаючи при цьому користувачу в решту часу його використання.

Схожу технологію очікують побачити і в майбутньому iPhone 8. Анонс восьмого покоління флагмана Apple пройде у вересні, ну а судячи по швидкості, з якою в Xiaomi роблять нові смартфони, у компанії є шанси випередити Apple і першою випустити пристрій з новою технологією Goodix.

Точні ж технічні характеристики Xiaomi Mi Mix 2 нам поки невідомі, як і його вартість. Залишається сподіватися, що новинка, на відміну від попередника, буде доступна і за межами Піднебесної.

Джерело інформації: Gizmochina