Нашумівша гра Super Mario Run стала доступною на Android

Компанія Nintendo розмістила в магазині Google Play гру Super Mario Run, яка раніше була доступною тільки власникам “айфонів”. Як і на iOS-пристроях, завантажити новинку можна безкоштовно, однак, пробна версія обмежена тільки трьома першими рівнями.

Super Mario Run — це платформер, який вийшов на iPhone в кінці грудня минулого року. Його старт виявився успішнішим за Pokemon Go: гру про пригоди водопровідника Маріо встановили понад 5 мільйонів разів за добу, тоді як покемонів — тільки 900 тисяч. Управління в Super Mario Run дуже просте: герой самостійно біжить вперед, а користувач, натискаючи на екран, допомагає йому долати перешкоди, збирати бонуси і знищувати ворогів.

Новинку можна встановити на смартфон або планшет з версією Android не нижче 4.2. Перші три рівні — безкоштовні, а всі 24-ри можна розблокувати за внутрішньоігрову покупку.

Крім того, Nintendo оновила версію Super Mario Run для iOS-пристроїв. У гру були додані нові персонажі (наприклад, динозавр Йоші) і режим “Ралі з Тоад” (Toad Rally), коли два гравці змагаються, хто збере більше монет за час “забігу”.

Джерело інформації: google