Microsoft буде використовувати нову концепцію подачі реклами користувачеві

Традиційний тип реклами полягає в показі звичайних скріншотів або відеороликів, клікнувши на які, користувач може завантажити цікавий йому додаток. Однак, найчастіше на подібних банерах і роликах додатки ідеалізовані, показані в кращому світлі, ніж вони є насправді. З метою підвищення ефективності маркетингу додатків та ігор для Windows 10, компанія Microsoft впровадить інноваційну систему інтерактивної реклами.

Суть цієї системи в тому, що при натисканні на рекламу, починається щось на кшталт «стрімінга» програми на ваш пристрій тривалістю до трьох хвилин. Розробник дає пробну версію додатка користувачеві, протягом цього часу Ви можете повноцінно взаємодіяти з додатком, познайомитися з його основними можливостями, інтерфейсом і т.д. Все це робиться в тому ж середовищі (наприклад, браузері), в якому був зроблений клік на рекламу. Мінімальний час використання пробної версії програми не передбачено, тому користувач може припинити сеанс так званого «стрімінга» в будь-який момент.

Даний метод реклами сподобався і розробникам, адже їм не потрібно нічого створювати і допрацьовувати. Весь процес створення інтерактивних «пробників» лягає на плечі Microsoft.

Відзначимо, що на сьогоднішній день нова концепція реклами додатків працює за спеціальними запрошеннями, а також в стані тестової версієї.

Джерело інформації: windows