Google представила прев’ю Android O для розробників

Компанія Google опублікувала перше прев’ю для наступного великого оновлення своєї мобільної операційної системи — Android O. Фінальна назва наступної версії Android поки не розкривається. Вихід прев’ю Android O відбувся через рік після публікації перших подробиць про Android 7.0 Nougat, тоді відомої як Android N.

Як і в минулому році, Google розповіла основні особливості майбутньої ОС, щоб розробники могли освоїтися з ними. Для звичайних користувачів даний реліз поки не підходить.

 

Android O приносить кілька помітних нововведень. Серед них — канали сповіщень, “картинка-в-картинці”, адаптивні піктограми. Канали сповіщень дозволять розробникам надавати користувачеві більше свободи над типами сповіщень і їх поведінкою.

Також розробникам стають доступні нові API, включаючи автозаповнення. Окремо варто відзначити проведену роботу над оптимізацією енергоспоживання. Для цього були впроваджені додаткові обмеження на те, які дії можуть виконувати програми працюючи у фоновому режимі.

Прев’ю Android O є для Nexus 5X, Nexus 6P, Nexus Player, Pixel, Pixel XL і Pixel C на сайті для розробників. Стабільний реліз заплановано на третій квартал 2017 року.

Джерело інформації: googleblog