Google працює над новими смарт-функціями для Android

Компанія Google розробляє нові допоміжні смарт-функції для своєї операційної системи Android. Ці можливості можуть увійти, а можуть і не увійти в наступну версію ОС. Про це повідомив профільний ресурс VentureBeat з посиланням на деякі поінформовані джерела.

Однією з таких нововведень стане функція під назвою Copy Less, яка повинна скоротити операції по копіюванню тексту з однієї програми і вставці в іншу. Поки неясно, чи буде вона додана в клавіатуру Gboard або стане частиною Android взагалі. Фактично, Copy Less є розумними підказками, заснованими на прогнозі поведінки користувача.

Інша функція являє собою такі собі розумні посилання, які будуть додаватися в текст для зв’язку з потрібними додатками. Так, як в iOS, телефонний номер буде пов’язаний з додатком телефону і безпосереднім набором номеру, адреси — з картою, а захід у календарі можна буде легко створити на основі дати в електронному листі.

І, нарешті, розробники дозволять використовувати жести пальцями для запуску різноманітних дій. Наприклад, якщо користувач намалює букву «C» на екрані, то система видасть список останніх контактів.

Як очікується, Google покаже новий Android O на конференції для розробників Google I/O 2017, яка пройде в Маунтін-В’ю (Каліфорнія) з 17 по 19 травня. А реліз повинен відбутися восени 2017 року.

Джерело інформації: VentureBeat