Зовсім скоро ми будемо заряджати смартфони всього за 10 хвилин

Рік тому іспанська компанія Graphenano представила графен-полімерний акумулятор, який заряджається в три рази швидше, ніж літій-іонний. Подібний тип батарей зможе розкрити весь потенціал електроавтомобілів і назавжди змінить ринок мобільних пристроїв.

Графен? Що це взагалі таке?

Графен – це особлива структурна модифікація вуглецевого кристала, в якій всі атоми покладені на площині в ряди правильних шестикутників. По суті, графен являє собою тонкий, гнучкий, прозорий лист вуглецю товщиною в один атом. Надміцний і наделектроємний матеріал.

Буквально на днях маловідома китайська (а ви сумнівалися?) Фірма WPG анонсувала виробництво двох інноваційних зовнішніх акумуляторів на основі графену. Для зарядки портативної батареї WPG Graphene на 5000 мА · год знадобиться всього 10 хвилин!

Збір коштів на виробництво іноваційних батарей здійснювався через краудфандінговой майданчик Jingdong. За короткий термін розробникам вдалося зібрати суму, що в два рази перевищує необхідну, тобто більше 200 000 юанів ($ 29 000) за необхідного рівня в 100 000 юанів ($ 14 600).

Чи дійдуть анонсовані пристрої до продажів, звичайно, ще невідомо. Знаємо ми ці проекти на краудфандінгових майданчиках, особливо китайських. З чуток, подібні графенові акумулятори змогли створити і фахівці лабораторії Watt Laboratory, що належить Huawei.

Це гучний дзвінок про те, що графен вже добрався до мобільного ринку. Питання в тому, хто перший обкатає технологію на своїх смартфонах. Чекати залишилося недовго.